Arvustused Skincell Pro

 • Kerli
  Mul oli nina lähedal mutt, see häiris mind tõesti. Ma ei julgenud seda operatsiooni teha. Sõber soovitas skincell pro kreemi. Tema abiga eemaldasin muti ilma operatsioonideta 2 kuuga.
  Skincell Pro
 • Urmas
  Poja kätel olid tüükad. Nad proovisid apteegist paljusid ravimeid, põletasid tüükad, muutusid mustaks ja tegid haiget. Kuid väga kiiresti ilmusid uued. Pärast skincell pro kasutamist on kõik tüükad ilma valuta kadunud, uusi enam ei ilmu.
  Skincell Pro
 • Tiina
  Vanusega hakkasid kaelale ja õlgadele ilmuma vanuseplekid. Arstide sõnul oli see loomulik ja seda ei saa ravida. Kuid ma ei tahtnud seda koledust taluda ja tellisin Skincell Pro seerumi. Kuu aja jooksul on mu nahavärv ühtlustunud, saan jälle avatud riideid kanda.
  Skincell Pro
 • Priit
  Tüükade jaoks kasutasin Skincell Pro seerumit. Sellel on kerge meeldiv lõhn ja kreemjas konsistents. Tüükad ei muutunud sellest mustaks, vaid hakkasid järk-järgult kuivama ja täielikult kaduma.
  Skincell Pro
 • Kristo
  Tüügast vabanemiseks tellisin Skincell Pro seerumi, see hüppas mulle otse jala. Tema pärast oli valus jalutada. Seerumi abil eemaldas ta tüüka 3 nädalaga. Naine luges juhiseid ja otsustas ka seda kreemi proovida, pärast kaunu olid tal seljas vanad laigud. Pärast kuu kasutamist muutus kogu nahk selgeks.
  Skincell Pro
Kasutaja hinnang Skincell Pro
4.3
10