Kasutusjuhend Skincell Pro

Skincell Pro seerumi kasutamise juhised

Skincell Pro juhised

Loomulik ja ohutu preparaat moolide, tüükade ja nahatäppide korrigeerimiseks ilmus hiljuti, kuid on juba Eestis pälvinud paljude inimeste armastuse ja populaarsuse. See koosneb ainult aktiivsete taimede ekstraktidest ja ekstraktidest, tänu millele on sellel naha ebatäiuslikkus kompleksselt, kahjustamata tervet nahka, kuid kõrvaldades samal ajal puuduse põhjused.

Seerumi näidustused

Skincell Pro seerumit on soovitatav kasutada siis, kui ilmnevad esimesed nahakahjustuste tunnused nagu tüükad, vananemislaigud ja soovimatud mutid. Need naha puudused võivad välimust oluliselt rikkuda, pealegi tekitavad nad palju vaeva: pidevalt segavad, sügelevad ja vähimatki kahjustust põhjustades tugevat valu ja võivad põhjustada tõsiseid terviseprobleeme. Kui te ravi ei alusta, levivad moodustised kiiresti, hõivates üha rohkem terve naha piirkondi. Seega, mida varem hakkate nahaprobleemidega tegelema, seda kergemini ja kiiremini saate nendega hakkama.

Samm-sammult kasutusjuhised

Kuna Skincell Pro seerum on ohutu, saate seda kodus üksi kasutada.

  1. Avage seerumi plasttuub ja pigistage väike kogus välja.
  2. Kandke toodet naha probleemsele alale
  3. Korrake seda protseduuri 2-3 korda päevas 2-4 kuud, olenevalt haiguse raskusastmest.

Kuna seerum on täiesti kahjutu, saab seda kasutada seni, kuni olukord seda nõuab. Ravipause pole vaja.

Vastunäidustused

Ravim on valmistatud looduslikest ja ohututest ainetest, seega pole sellel peaaegu mingeid vastunäidustusi. Isegi lapsed alates 2. eluaastast ja eakad saavad seda kasutada moolide, tüükade ja nahalaikude parandamiseks. See ei mõjuta teiste ägedate ja krooniliste haiguste kulgu.

Nagu iga loodusliku ravivahendi puhul, võib harvadel juhtudel esineda individuaalset talumatust ravimi mis tahes komponendi suhtes. Sellisel juhul peaksite lõpetama ravimi kasutamise ja kasutama allergiavastaseid tooteid.