Kasutamise kogemus Skincell Pro

Varssavi Maximi Skincell Pro seerumi kasutamise kogemus

Skincell Pro seerumi kasutamise kogemus

Tere pärastlõunal. Kuus kuud tagasi hakkasin kasutama Skincell Pro seerumit, mida kasutatakse mutide, tüükade ja nahalaikude korrigeerimiseks. Tahaksin jagada teistega tulemusi, mille suutsin selle imelise tööriistaga saavutada.

Moolid, mis mu nägu moondavad

Mudid lõual ja nina ümbruses hakkasid ilmnema juba teismelisena. Alguses olid need väikesed täpid, mis olid peaaegu nähtamatud. Sel ajal ei häirinud nad mind kuidagi, välja arvatud see, et mõnikord tekitasid nad väikest kihelust. Kuid need mutid kasvasid koos minu suureks saamisega. Kolmekümneaastaseks saades olid mu näol juba kole rippuvad pruunid herned, mis muutsid näo asümmeetriliseks ja lõug kõveraks. Mulle on ta alati kohutavalt meeldinud. Mõni arvas isegi, et mul on nägu mustust.

Kuid lisaks koledale välimusele tekitasid need mutid mulle raseerimisel palju probleeme. Nende ümber oli väga raske juukseid maha ajada ja veelgi enam. Õnneks kasvasid nende juuksed palju kiiremini kui habe, olid karedad, nii et nad tundusid alati korrastamata, kõrrega. Lisaks lõin habemeajamisel neid kogemata habemenuga, millega kaasnes alati metsik valu ja rohke verejooks. Nad paranesid alati kaua ja valusalt. Üldiselt ei toonud need koledad mutid mulle midagi head ja muidugi tahtsin neist väga lahti saada.

Muttidega toimetuleku viisid

Skincell Pro kasutamise kogemus

Leidnud aja, otsustasin minna arsti juurde ja mutidest lahti saada. Arst pakkus välja ainsa lahenduse - kirurgiline eemaldamine. Muidugi ei tahtnud ma tõesti noa alla minna, eriti kuna operatsioonil kulus pärast operatsiooni haiglas viibimiseks kuni haavade paranemiseni üle nädala. Selle üle järele mõeldes läksin veebi ja nägin kohutavaid pilte sellest, millised armid on inimestel pärast mooli eemaldamist näolt. Muidugi tundsin kohe, et tahaks sellist operatsiooni teha. Tahtsin väga leida alternatiivi ja leidsin Skincell Pro seerumitootja saidi, kus õppisin selle kasutamist. Otsustasin tellida, sest tootja lubas mutist lahti saada ilma valu, armide ja armideta. Lisaks on see ravim täiesti kahjutu, seega pole riske. Ja otsustasin selle seerumi tellida.

Rakenduse tulemused

Skincell Pro seerum saabus posti teel 5 päeva jooksul. Sellel on kerge meeldiva lõhnaga pehme kreemi konsistents. Hakkasin seda määrima kaks korda päevas pärast hommikul näopesu ja enne magamaminekut. Seerumi kasutamine osutus väga lihtsaks: peate lihtsalt tilga ravimit välja pigistama ja kandma mooli enda peale. Pärast pealekandmist pole põletust ega kipitustunnet ega ebamugavust.

Nädala jooksul hakkasin märkama, et sünnimärgid muutusid veidi väiksemaks, mis tegi mind väga õnnelikuks. Muidugi ei oodanud ma kreemilt kohest tulemust, kuid lõppude lõpuks raviti mind sellega ilma valu, sidemete ja haiglaravita.

Pärast 2-kuulist regulaarset kasutamist muutusid mutid peaaegu lamedaks, nende läbimõõt oli 2 korda väiksem. Ma ei puutunud neid habemeajamise ajal enam, nad ei takistanud.

Kasutasin seerumit 4 kuud ja panin need täielikult kaduma! Juba 2 kuud elan ilma nendeta, mis on väga-väga õnnelik. Selle ravimi kasutamine ei põhjustanud minus ärritust, valu ega sügelust, vahendil on nahale väga kerge toime, see ei vigasta.